Producenci
Formy płatności

 

Klientom internetowej księgarni Drugie Wydanie udostępniamy następujące formy płatności: 
 
I. Płatności w fazie początkowej/testowej księgarni. 
 

Księgarnia internetowa Drugie Wydanie przechodzi obecnie fazę testów. Wiąże się to z ograniczoną liczbą form płatności. Nie uniemożliwia to jednak zakupów - do czego serdecznie Państwa zachęcamy. Obecnie do Państwa dyspozycji pozostawiamy:

- przelew - przedpłata na konto - płatność na numer konta podany na ekranie płatności po złożeniu zamówienia. Dyspozycję przelewu Klient składa przez Internet, w banku lub na poczcie. Proces księgowania wpłaty trwa do 24 godzin od nadania przelewu w dni robocze. W przypadku skompletowania przesyłki przed zaksięgowaniem wpłaty, oczekujemy na wpływ środków na nasze konto, dopiero wtedy przekazujemy zamówienie do wysyłki. Ze względu na zautomatyzowany proces księgowania płatności, nie honorujemy potwierdzeń przelewu.

- Shoper płatności - wygodne i zintegrowane ze sklepem internetowym Shoper, nowoczesne metody płatności.

 

II. Płatności docelowe przewidziane w księgarni internetowej Drugie Wydanie. 

- pobranie - gotówka płatna przy odbiorze u kuriera (maksymalna wartość pobrania to 2000 zł)

- przelew - przedpłata na konto - płatność na numer konta podany na ekranie płatności PayU po złożeniu zamówienia. Dyspozycję przelewu Klient składa przez Internet, w banku lub na poczcie. Proces księgowania wpłaty trwa do 24 godzin od nadania przelewu w dni robocze. W przypadku skompletowania przesyłki przed zaksięgowaniem wpłaty, oczekujemy na wpływ środków na nasze konto, dopiero wtedy przekazujemy zamówienie do wysyłki. Ze względu na zautomatyzowany proces księgowania płatności, nie honorujemy potwierdzeń przelewu

- przelewy elektroniczne - realizowane przez PayU

 

Zapraszamy. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium